Про нас

Вже більше 70 років elfa ® є світовим лідером з виробництва систем зберігання. Ми пропонуємо Вам інноваційно-розроблені скандинавські способи зберігання, які допоможуть створити простір для усіх Ваших речей. Розумний простір, інтелектуальний простір і гарний простір. Простір, який робить Ваш світ більшим, а матеріально-технічні проблеми меншими. Простір, який дозволяє Вам жити повноцінним життям.

Продукція elfa ® продається у всьому світі: в Америці, в Австралії, в Європі, в Азії.

Продажі здійснюються, головним чином, через підприємства роздрібної торгівлі меблями, предметами домашнього побуту, оздоблювальними матеріалами.

Концерн Elfa International AB включає у себе п'ять підприємстві більше 10 великих логістичних центрів у Швеції, Норвегії, Фінляндії, Данії, Нідерландах, Франції, Німеччині, Польщі, Австралії та Росії.

Головний офіс компанії знаходиться у Швеції.

Торгова марка elfa ® відома у всьому світі і символізує ефективну організацію системи зберігання, високу якість, багатофункціональність і технічні нововведення.

Сьогодні elfa ® є провідним світовим постачальником виробів, які забезпечують кінцевому споживачу ефективне зберігання, як вдома, так і на робочому місці.

Філософія виробництва - створювати вироби, котрі:

  • Дають можливості індивідуального підходу для створення місць зберігання.
  • Прості в монтажі і зручні у використанні.
  • З плином часу легко замінюються і пристосовуються.
  • Високоякісні - гарантія 10 років.
  • Мають класичний скандинавський дизайн.
  • В Україні продукцію elfa® продають через спеціалізовані монобрендові салони.
  • Якщо Ви плануєте організувати зберігання Ваших речей і при цьому зберегти максимум вільного простору, то Ваш вибір – гардеробна кімната elfa®.

Системи зберігання elfa / made in Sweden


elfa® classic - Модульна система сітчатих полиць, кошиків та інших елементів для створення варіативних багатофункційних систем зберігання.

Можливість гнучкого використання елементів системи а також безліч різних аксесуарів дозволяє легко знайти правильне рішення, яке задовільняє Вашу потребу у зберіганні одягу та предметів побуту.

elfa® classic - концепція компактного, практичного та стильного зберігання речей у Ваших приміщеннях.


elfa® décor - Розроблена для створення систем зберігання з привабливим і вишуканим зовнішнім виглядом.

Завдяки чистим лініям і красивим елементам з натурального дерева зберігання Ваших речей у цілому приміщенні буде мати ексклюзивний та елегантний вигляд.


elfa® utility - Cистема зберігання, що дозволяє зручно і інструменти, садовий та спортивний інвентар.


Ця інноваційна та універсальна концепція сумісна з іншими компонентами традиційної системи elfa® classic. Ваш гараж, комора, майстерня або спортзал стануть зручним та затишним місцем, де кожна деталь отримає своє місце.


elfa® freestanding - Оптимальне вирішення для зберігання та організації простору Вашої оселі. Окремостояча стійка та міцна високоякісна конструкція непотребує прив'язки до стін.

Переваги: легкий монтаж, мобільність, можливість встановити у будь-якому місці Вашого приміщення.

elfa® freestanding можна використовувати як стелажі для магазинів, офісів і т д.